آخرین فعالیت ها در تابلوکاران Reviewed by Momizat on . - ساخت انیمیشن تابلو روان و تلویزیون شهری: بیشترین محتوای یک تابلو روان فول کالر و یا تلویزیون شهری را انیمیشن ها و ویدئو ها تشکیل می دهند. هر چه این انیمیشن ها - ساخت انیمیشن تابلو روان و تلویزیون شهری: بیشترین محتوای یک تابلو روان فول کالر و یا تلویزیون شهری را انیمیشن ها و ویدئو ها تشکیل می دهند. هر چه این انیمیشن ها Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آموزشي » آخرین فعالیت ها در تابلوکاران

آخرین فعالیت ها در تابلوکاران

– ساخت انیمیشن تابلو روان و تلویزیون شهری:

بیشترین محتوای یک تابلو روان فول کالر و یا تلویزیون شهری را انیمیشن ها و ویدئو ها تشکیل می دهند. هر چه این انیمیشن ها و ویدئو ها به شکلی حرفه ای طراحی و انتخاب شوند، تاثیر آنها بر روی بیننده مثبت تر خواهد بود.
یکی دیگر از خدمات گروه تابلوکاران ساخت انیمیشن ها و تیزرهای تبلیغاتی مدرن و متفاوت است که چندین نمونه از آنها را می توانید در صفحه مربوطه ببینید.
اطلاعات بیشتر
( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۴/۶/۱۷ )

– بروز رسانی پکیج آموزش ساخت تابلو چلنیوم:

با توجه به اینکه بیش از دو سال از تولید این آموزش می گذرد، جهت تکمیل مطالب و اعمال نظرات و پیشنهادات همکاران محترم تصمیم گرفتیم که ویرایش دوم این آموزش را نیز آماده کرده و به زودی ارائه دهیم.

( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۴/۴/۲۵ )

– بروز رسانی بخش دانلود نرم افزار:

در این بخش سعی کرده ایم تا آخرین ورژن از نرم افزار های مورد استفاده در تابلو های روان و تلویزیون های شهری را برای دانلود ارائه دهیم. به زودی نرم افزارهای مرتبط با انیمیشن سازی ، ساخت فلاشر و … نیز اضافه خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۴/۳/۱۹ )

– پایان کار تولید ” آموزش ساخت تلویزیون شهری ” (مادربرد های C1-C3):

با توجه به گسترش استفاده از تلویزیون های شهری در ابعاد کوچک و بزرگ و نبود منابع جامع آموزشی در این زمینه، گروه تابلوکاران تصمیم به تولید پکیج “آموزش ساخت تلویزیون شهری” گرفت که در فروردین ۱۳۹۴ کار تولید این مجموعه به پایان رسید.

اطلاعات بیشتر

( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۴/۱/۱ )

– پایان کار تولید ویرایش دوم آموزش ساخت تابلو روان :

بعد از دریافت نظرات همکاران گرامی در مورد ویرایش اول این آموزش و با توجه به تولیدات جدیدی که در رابطه با تابلوهای روان به بازار عرضه شده است، ویرایش جدیدی را از آموزش ساخت تابلو روان تهیه و ارائه نمودیم که شامل ۴۸ فیلم آموزشی به مدت زمان ۵ ساعت می باشد.

اطلاعات بیشتر

( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۳/۶/۲۵ )

– تاسیس بخش ویدئوهای آموزشی رایگان :

در این بخش قصد داریم که به جای مقالات آموزشی، فیلم های آموزشی رایگان را به شما عزیزان ارائه دهیم و تلاش خواهیم کرد تا به مرور زمان تعداد و کیفیت این فیلم ها افزایش یابد.

اطلاعات بیشتر

( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۳/۳/۲۵ )

– پایان کار تولید ویرایش دوم آموزش ساخت تابلو ال ای دی ثابت :

بالاخره بعد از شش ماه تلاش، گروه تابلوکاران موفق به تکمیل و ارائه ویرایش دوم آموزش ساخت تابلو ال ای دی ثابت شد که شامل ۴۷ فیلم آموزشی به مدت زمان بیش از ۴ ساعت است.

اطلاعات بیشتر

( تاریخ درج یا بروز رسانی خبر ۱۳۹۲/۱۲/۲۵ )

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 39

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بازگشت به بالا