خدمات لیزر و برش Reviewed by Momizat on . در ساخت تابلو led ثابت و تابلو حروف برجسته چلنیوم بعد از اینکه طرح مورد نظر در نرم افزارهایی نظیر coreldraw ترسیم شد بایستی توسط دستگاه لیزر سوراخ کاری و یا بری در ساخت تابلو led ثابت و تابلو حروف برجسته چلنیوم بعد از اینکه طرح مورد نظر در نرم افزارهایی نظیر coreldraw ترسیم شد بایستی توسط دستگاه لیزر سوراخ کاری و یا بری Rating: 0

خدمات لیزر و برش

در ساخت تابلو led ثابت و تابلو حروف برجسته چلنیوم بعد از اینکه طرح مورد نظر در نرم افزارهایی نظیر coreldraw ترسیم شد بایستی توسط دستگاه لیزر سوراخ کاری و یا بریده شود که این خدمت توسط گروه تابلوکاران ارائه می شود و در ادامه مطلب نحوه برآورد هزینه و ثبت سفارش برای هر یک از این تابلو ها را شرح خواهیم داد.

تابلو led ثابت:

در این تابلو هزینه انجام کار به دو قسمت تقسیم می شود. ۱-هزینه سوراخ کاری ۲-هزینه مواد مصرفی
– هزینه سوراخ کاری به تعداد ال ای دی های بکار رفته در طرح مربوط است و معمولاً براساس مدت زمان مورد نیاز دستگاه لیزر و بر حسب دقیقه محاسبه می گردد. اما ایراد قیمت گذاری بر حسب دقیقه اینست که باعث سردرگرمی تابلوسازان می شود، چرا که نمی توانند پیش از انجام کار برآوردی از هزینه آن داشته باشند. ما این هزینه را به روش دیگری محاسبه می کنیم، بدین ترتیب که هزینه سوراخکاری هر ال ای دی را ۱۵ تومان در نظر می گیریم.
– منظور از مواد مصرفی در لیزرکاری تابلو ال ای دی ثابت صفحه ایست که ال ای دی ها بر روی آن قرار می گیرند که معمولا از جنس پلکسی و یا mdf است.
ما قیمت هر سانتیمتر مربع از پلکسی را ۱۰ تومان و هر سانتیمتر مربع از mdf را ۳ تومان در نظر می گیریم. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ای بابت پرت (اضافه مواد مصرفی با توجه به ناهمخوانی سایز طرح و سایز ورق) از شما گرفته نمی شود.

انجام لیزر تابلو ال ای دی ثابت

مثال: اگر طرحی دارید که سایز آن ۱۰۰ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتر است و در آن ۱۰۰۰ ال ای دی به کار رفته است و قرار است بر روی پلکسی اجرا شود.

هزینه پلکسی: ۱۰۰(طول)*۵۰(عرض)*۱۰(تومان)=۵۰۰۰۰ تومان

هزینه لیزر: ۱۰۰۰(تعداد ال ای دی)*۱۵(تومان)=۱۵۰۰۰ تومان

هزینه کل:۱۵۰۰۰+۵۰۰۰۰=۶۵۰۰۰ تومان

تابلو چلنیوم:

در این تابلو نیز هزینه انجام کار به دو قسمت تقسیم می شود. ۱-هزینه برش ۲-هزینه مواد مصرفی

-همانطور که میدانید قیمت گذاری تابلو چلنیوم بر اساس متراژ محیط طرح است و برای ساخت تابلو، طرح نهایی هم بر روی پلکسی (روی حروف) و هم PVC (زیر حروف) برش داده می شود. ما هزینه برش پلکسی را به ازای هر متر محیط طرح ۲۰۰ تومان و هزینه برش PVC را به ازای هر متر محیط طرح ۴۰۰ تومان در نظر می گیریم.

-منظور از مواد مصرفی در لیزر کاری تابلو چلنیوم همان پلکسی و PVC است. ما قیمت هر سانتیمتر مربع از پلکسی را ۱۰ تومان و هر سانتیمتر مربع از PVC را ۶ تومان در نظر می گیریم. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ای بابت پرت (اضافه مواد مصرفی با توجه به ناهمخوانی سایز طرح و سایز ورق) از شما گرفته نمی شود.

انجام لیزر تابلو چلنیوم

روش سفارش کار :

طرح نهایی را به ایمیل info@tablokaran.ir  و یا آی دی تلگرام tablokaranadmin@ ارسال کنید و مطابق آنچه گفته شد هزینه آن را محاسبه و واریز نمائید تا ظرف کمتر از ۲۴ساعت سفارش شما انجام و ارسال شود.

جهت هماهنگی و یا مشاوره با شماره ۰۹۱۲ ۰۶۹ ۰۹۱۲ ( عبدلی) تماس حاصل فرمایید.

………………………………………….

بانک ملت
حساب  ۱۲۸۹۹۶۹۳۳۱
کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۸۰۸۴۶۰۲۱۴
بانک ملی
حساب  ۰۳۰۹۳۵۹۵۷۷۰۰۹
کارت  ۷۴۰۴ ۲۰۴۱ ۹۹۱۸ ۶۰۳۷
به نام : محمد عبدلی

………………………………………….

دیدگاه (2)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بازگشت به بالا