درباره تابلو کاران

تابلوکاران پیشرو در صنعت ساخت تابلوهای تبلیغاتی

حوزه های کاری

1- ارائه مجموعه های آموزشی کاربردی با پشتیبانی یکساله جهت ساخت تابلوهای ال ای دی

2- ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی با مشاوره و برآورد هزینه رایگان

3- فروش عمده کلیه قطعات تابلوهای ثابت و روان و چلنیوم و…

4- انجام خدمات برش لیزر بر روی انواع مواد (پلکسی،MDF،PVC و…)

تابلوکاران چگونه شروع به کار کرد

مجموعه تابلوکاران فعالیت خود را در سال 1380 و در کلان شهر اراک آغاز کرد. به دلیل حضور صنایع و کارخانجات مختلف در این شهر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و انجام پروژه های مرتبط با برق و الکترونیک نمود.

در این سال ها با ورود لامپ های ال ای دی تحولی بزرگ در حال رخ دادن بود. ال ای دی ها کم مصرف بودند و طول عمری طولانی داشتند و توانستند در زمینه روشنایی به سرعت جایگزین لامپ های رشته ای و حتی لامپ های مهتابی شوند و در زمینه تابلو های تبلیغاتی انواع قدیمی تر همچون تابلوهای نئون را از صحنه رقابت خارج کنند. مجموعه تابلوکاران با توجه به مرتبط بودن این تکنولوژی جدید با حوزه تخصصی اش و نو بودن آن در همان ابتدا وارد این عرصه شد و اقدام به ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی نمود.

سپس با توجه به جمعیت جوان کشور و همچنین نیاز روز افزون ایشان به اشتغال، این مجموعه تصمیم گرفت تا در زمینه آموزش ورود کرده و در نتیجه مجموعه ای از آموزش های مرتبط با ساخت تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی را تولید کرد و جهت سهولت در استفاده، آنها را در قالب پکیج های آموزشی ارایه داد.

در ساخت این مجموعه ها اتکا به مطالب علمی، روش های نوین و البته کاربردی بودنشان همواره اولویت ما بوده و خدا را شاکریم که با استقبال رضایت بخشی از طرف جوانان جویای کار و همینطور همکاران تابلوساز روبرو بوده ایم.

در ادامه کار طی ارتباطی که با همکاران و کارآموزانمان داشتیم دریافتیم که تهیه قطعاتی با کیفیت و از منبعی مطمئن یکی از مشکلاتی است که در حوزه تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد. در نتیجه بر آن شدیم تا در این زمینه نیز ورود کرده و اکنون تهیه کلیه قطعات مورد نیاز تابلوهای روان و ثابت و چلنیوم و… از فروشگاه تابلوکاران امکان پذیر است.

امید است با ارائه نقطه نظرات خود ما را در رسیدن به اهداف مان یاری فرمائید .