جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره تابلو کاران

تابلوکاران پیشرو در صنعت ساخت تابلوهای تبلیغاتی

حوزه های کاری

1- ارائه مجموعه های آموزشی کاربردی با پشتیبانی یکساله جهت ساخت تابلوهای ال ای دی

2- ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی با مشاوره و برآورد هزینه رایگان

3- فروش عمده کلیه قطعات تابلوهای ثابت و روان و چلنیوم و…

4- انجام خدمات برش لیزر بر روی انواع مواد (پلکسی،MDF،PVC و…)

تابلوکاران چگونه شروع به کار کرد

مجموعه تابلوکاران فعالیت خود را در سال 1380 و در کلان شهر اراک آغاز کرد. به دلیل حضور صنایع و کارخانجات مختلف در این شهر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و انجام پروژه های مرتبط با برق و الکترونیک نمود.

در این سال ها با ورود لامپ های ال ای دی تحولی بزرگ در حال رخ دادن بود. ال ای دی ها کم مصرف بودند و طول عمری طولانی داشتند و توانستند در زمینه روشنایی به سرعت جایگزین لامپ های رشته ای و حتی لامپ های مهتابی شوند و در زمینه تابلو های تبلیغاتی انواع قدیمی تر همچون تابلوهای نئون را از صحنه رقابت خارج کنند. مجموعه تابلوکاران با توجه به مرتبط بودن این تکنولوژی جدید با حوزه تخصصی اش و نو بودن آن در همان ابتدا وارد این عرصه شد و اقدام به ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی نمود.

سپس با توجه به جمعیت جوان کشور و همچنین نیاز روز افزون ایشان به اشتغال، این مجموعه تصمیم گرفت تا در زمینه آموزش ورود کرده و در نتیجه مجموعه ای از آموزش های مرتبط با ساخت تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی را تولید کرد و جهت سهولت در استفاده، آنها را در قالب پکیج های آموزشی ارایه داد.

در ساخت این مجموعه ها اتکا به مطالب علمی، روش های نوین و البته کاربردی بودنشان همواره اولویت ما بوده و خدا را شاکریم که با استقبال رضایت بخشی از طرف جوانان جویای کار و همینطور همکاران تابلوساز روبرو بوده ایم.

در ادامه کار طی ارتباطی که با همکاران و کارآموزانمان داشتیم دریافتیم که تهیه قطعاتی با کیفیت و از منبعی مطمئن یکی از مشکلاتی است که در حوزه تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد. در نتیجه بر آن شدیم تا در این زمینه نیز ورود کرده و اکنون تهیه کلیه قطعات مورد نیاز تابلوهای روان و ثابت و چلنیوم و… از فروشگاه تابلوکاران امکان پذیر است.

امید است با ارائه نقطه نظرات خود ما را در رسیدن به اهداف مان یاری فرمائید .

×