جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در ساخت تابلو led ثابت و تابلو حروف برجسته چلنیوم بعد از اینکه طرح مورد نظر در نرم افزارهایی نظیر Coreldraw ترسیم شد بایستی توسط دستگاه لیزر سوراخ کاری و یا بریده شود که این خدمت توسط گروه تابلوکاران ارائه می شود و در ادامه مطلب نحوه برآورد هزینه و ثبت سفارش برای هر یک از این تابلو ها را شرح خواهیم داد.

تابلو led ثابت:

در این تابلو هزینه انجام کار به دو قسمت تقسیم می شود. ۱-هزینه سوراخ کاری ۲-هزینه مواد مصرفی
– هزینه سوراخ کاری به تعداد ال ای دی های بکار رفته در طرح مربوط است و معمولاً براساس مدت زمان مورد نیاز دستگاه لیزر و بر حسب دقیقه محاسبه می گردد. اما ایراد قیمت گذاری بر حسب دقیقه اینست که باعث سردرگرمی تابلوسازان می شود، چرا که نمی توانند پیش از انجام کار برآوردی از هزینه آن داشته باشند. ما این هزینه را به روش دیگری محاسبه می کنیم، بدین ترتیب که هزینه سوراخکاری هر ال ای دی را ۵۰ تومان در نظر می گیریم.
– منظور از مواد مصرفی در لیزرکاری تابلو ال ای دی ثابت صفحه ایست که ال ای دی ها بر روی آن قرار می گیرند که معمولا از جنس پلکسی و یا mdf است.
ما قیمت هر سانتیمتر مربع از پلکسی را ۹۰ تومان و هر سانتیمتر مربع از mdf را ۲۲ تومان در نظر می گیریم. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ای بابت پرت (اضافه مواد مصرفی با توجه به ناهمخوانی سایز طرح و سایز ورق) از شما گرفته نمی شود.

خدمات برش و لیزر | لیزر mdf پلکسی
اگر طرحی دارید که سایز آن ۱۰۰ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتر است و در آن ۱۰۰۰ ال ای دی به کار رفته است و قرار است بر روی پلکسی اجرا شود.

هزینه پلکسی: ۱۰۰(طول)*۵۰(عرض)*۹۰ (تومان)= ۴۵۰۰۰۰ تومان

هزینه لیزر: ۱۰۰۰(تعداد ال ای دی)*۵۰(تومان)=۵۰۰۰۰ تومان

هزینه کل: ۵۰۰۰۰+۴۵۰۰۰۰ = ۵۰۰۰۰۰ تومان

تابلو چلنیوم:

در این تابلو نیز هزینه انجام کار به دو قسمت تقسیم می شود. ۱-هزینه برش ۲-هزینه مواد مصرفی

-همانطور که میدانید قیمت گذاری تابلو چلنیوم بر اساس متراژ محیط طرح است و برای ساخت تابلو، طرح نهایی هم بر روی پلکسی (روی حروف) و هم PVC (زیر حروف) برش داده می شود. ما هزینه برش پلکسی را به ازای هر متر محیط طرح ۷۰۰ تومان و هزینه برش PVC را به ازای هر متر محیط طرح ۹۰۰ تومان در نظر می گیریم.

-منظور از مواد مصرفی در لیزر کاری تابلو چلنیوم همان پلکسی و PVC است. ما قیمت هر سانتیمتر مربع از پلکسی را ۲۸ تومان و هر سانتیمتر مربع از PVC را ۱۵ تومان در نظر می گیریم. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ای بابت پرت (اضافه مواد مصرفی با توجه به ناهمخوانی سایز طرح و سایز ورق) از شما گرفته نمی شود.

خدمات برش و لیزر | لیزر mdf پلکسی

روش سفارش کار :

طرح نهایی را به ایمیل info@tablokaran.ir  و یا آی دی تلگرام tablokaranadmin@ ارسال کنید و مطابق آنچه گفته شد هزینه آن را محاسبه و واریز نمائید تا ظرف کمتر از ۲۴ساعت سفارش شما انجام و ارسال شود.

جهت ثبت سفارش و یا مشاوره با شماره ۰۹۱۲۰۶۹۰۹۱۲ ( عبدلی ) تماس حاصل فرمایید.

نحوه پرداخت

شماره کارت بانک ملی:

6037997484591715

شماره کارت بانک مهر ایران:

6063731082067266

به نام: محمد عبدلی

 

×