جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دانلود رایگان طرح تابلو تبلیغاتی

  • خانه
  • دانلود رایگان طرح تابلو تبلیغاتی
دانلود رایگان طرح تابلو تبلیغاتی

در بخش دانلود رایگان طرح تابلو تبلیغاتی برای ساخت تابلو ثابت و چلنیوم می توانید وکتور ها یا طرح های آماده شامل لوگو ها و اشکال مختلف و پر کاربرد در ساخت تابلو های ال ای دی ثابت و چلنیوم را به صورت رایگان دانلود نمایید.

دانلود رایگان طرح وکتور

در طراحی تابلوهای ال ای دی ثابت و چلنیوم گاه علاوه بر نوشته، از تصاویر یا لوگوها نیز استفاده می شود. و می دانید که پیدا کردن یا خلق یک طرح می تواند کاری زمان بر باشد.که البته نیازمند تسلط کافی بر نرم افزار کورل دراو نیز هست.

در بخش دانلود رایگان طرح تابلو تبلیغاتی ، وبسایت تابلوکاران سعی کرده است تا مجموعه ای از طرح های کورل یا همان طرح های آماده پرکاربرد برای ساخت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو چلنیوم و تابلو نئون فلکسی را گردآوری کند.همچنین این طرح های آماده را جهت دانلود رایگان در اختیار همکاران گرامی قرار دهد.

فرمت طرح ها

تمامی طرح ها با فرمت cdr. هستند. که در نرم افزار کورل دراو با ورژن 17 (corel draw x7) و بالاتر از آن قابل استفاده است. و می توان تغییراتی نظیر تغییر سایز و چیدمان ال ای دی برای ساخت انواع تابلو های ال ای دی ثابت و چلنیوم در آنها ایجاد نمود.

نحوه بروزرسانی

بنای ما بر این است که در هر هفته یک مجموعه جدید و کاربردی از طرح های آماده کورل را به مجموعه فعلی اضافه کنیم. امیدواریم که این امر کمکی در راستای افزایش سرعت ساخت و کیفیت تابلوهای ساخته شده توسط شما عزیزان باشد.

×