جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دانلود رایگان طرح برای ساخت تابلو ثابت و چلنیوم

  • خانه
  • دانلود رایگان طرح برای ساخت تابلو ثابت و چلنیوم
blank

در بخش “دانلود رایگان طرح برای ساخت تابلو ثابت و چلنیوم” می توانید وکتور ها یا طرح های  آماده شامل لوگو ها و اشکال مختلف و پر کاربرد در ساخت تابلو های ال ای دی ثابت و چلنیوم را دانلود نمایید.

چرا طرحِ آماده کورل

در طراحی تابلوهای ال ای دی ثابت و چلنیوم گاه علاوه بر نوشته، از تصاویر یا لوگوها نیز استفاده می شود. و می دانید که پیدا کردن یا خلق یک طرح می تواند کاری زمان بر باشد.که البته نیازمند تسلط کافی بر نرم افزار کورل دراو نیز هست.
گروه تابلوکاران در این بخش از سایت سعی کرده است تا مجموعه ای از طرح های کورل یا همان طرح های آماده پر کاربرد در ساخت تابلوهای ال ای دی را گردآوری کند. و جهت دانلود رایگان در اختیار همکاران گرامی قرار دهد.

فرمت طرح ها

تمامی طرح ها با فرمت cdr. هستند. که در نرم افزار کورل دراو با ورژن ۱۷ (corel draw x7) و بالاتر از آن قابل استفاده است. و می توان تغییراتی نظیر تغییر سایز و چیدمان ال ای دی برای ساخت انواع تابلو های ال ای دی ثابت و چلنیوم در آنها ایجاد نمود.

نحوه بروزرسانی

بنای ما بر این است که در هر هفته یک مجموعه جدید و کاربردی از طرح های آماده کورل را به مجموعه فعلی اضافه کنیم. امیدواریم که این امر کمکی در راستای افزایش سرعت ساخت و کیفیت تابلوهای ساخته شده توسط شما عزیزان باشد.

×