بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی

بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی

آموزش ساخت تابلو ثابت

آموزش ساخت تابلو چلنیوم

آموزش ساخت مدار فلاشر

آموزش ساخت تلویزیون شهری

آموزش ساخت تابلو روان

ال ای دی های اوال و کلاهی با رنگ های متنوعی که دارند از محبوب ترین و خب مسلما پرفروش ترین ال ای دی ها برای ((ساخت تابلو ال ای دی ثابت)) هستند.

سرگذشت مارک های معتبر ال ای دی اوال و کلاهی

قبل از اینکه در مورد بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی صحبت کنیم، به سرگذشت یکی از برندهای معتبر ال ای دی می پردازیم تا ماجرا کمی برایتان روشن شود.

بیش از 10 سال پیش بود که ال ای دی های کلاهی و اوال مارک HG که مخفف کلمات Heng Guang  و متعلق به شرکت Hengguang Electronics چین بود وارد بازار ایران شد. کیفیت مطلوب این مارک از ال ای دی باعث شد تا رقبای خود را از میدان بیرون کند و سهم بزرگی از بازار را بدست آورد.

بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی

اما همین امر توجه سودجویان را نیز به خود جلب کرد و عده ای با وارد کردن ال ای دی هایی بی کیفیت و زدن برچسب مارک HG روی آن توانستند کالای تقلبی خود را با قیمتی بالا بفروشند.

بعد از آن بود که واردکنندگان اصلی این برند سعی کردند تا با استفاده از روش هایی مثل برچسب سه بعدی، هولوگرام برجسته، بسته بندی های خاص و … ال ای دی های اصلی را از تقلبی متمایز کنند. اما سودجویان همه این راهکارها را نیز بعد از مدت کوتاهی کپی می کردند و ماجرا تکرار می شد.

بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی
نمونه از یک بسته ال ای دی با برچسب HG

وضعیت اکنون مارک های ال ای دی

با توجه به اتفاقاتی که ذکر شد در حال حاضر بازار ال ای دی های اوال و کلاهی در ایران به این سمت پیش رفته که واردکنندگان عمده، بسته بندی های ال ای دی را بصورت بدون برچسب یا اصطلاحا No Name وارد می کنند و سپس آنها را به همان صورت بدون مارک یا با برچسب برند خودشان در اختیار توزیع کنندگان قرار می دهند.

ال ای دی اوال و کلاهی تابلوکاران

بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی

اما با همه این تفاصیل بهترین مارک ال ای دی اوال و کلاهی کدام است؟ در پاسخ به این سوال و با توجه به سرگذشت مارک های مختلف ال ای دی که بیان شد باید گفت که بهتر است به جای اینکه بدنبال مارک خاصی از ال ای دی باشید، فروشنده های معتبر در این زمینه را پیدا کنید.

چرا که چاپ یک برچسب تقلبی آسان و ارزان است و هر کسی می تواند یک بسته ال ای دی No Name را با هر برچسبی به فروش برساند.

درحال حاضر شما عزیزان میتوانید ال ای دی اوال و ال ای دی کلاهی را در تمامی رنگ های موجود در بازار از فروشگاه تابلوکاران با خیال راحت بررسی و خریداری نمایید.

تنوع رنگ های ال ای دی اوال و کلاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش ساخت تابلو ثابت

آموزش ساخت تابلو روان

آموزش ساخت تابلو چلنیوم

آموزش ساخت مدار فلاشر

آموزش ساخت تلویزیون شهری

×